Kategorie

O nas

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku mebli biurowych od 1991 roku.

W tym czasie ugruntowaliśmy sobie wśród naszych odbiorców pozycję solidnego dostawcy mebli, spełniających współczesne wymogi ergonomii, ekologii i estetyki. Oferowane przez naszą firmę meble posiadają wszelkie wymagane atesty jakościowe oraz odpowiadają polskim i światowym normom. Nasza dewiza to jakość, solidność, terminowość i przystępność cen. Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy:

meble gabinetowe
meble bankowe
systemy pracownicze
krzesła i fotele biurowe
meble konferencyjne

lady i zestawy recepcyjne
meble hotelowe
kawiarniane i restauracyjne
meble metalowe
      

W ramach profesjonalnej obsługi wykonujemy komputerowe aranżacje wnętrz, a także zapewniamy własny transport i montaż mebli. Atrakcyjność naszej oferty wyraża się również możliwością wykonywania mebli nietypowych, wg indywidualnych projektów, wynikających z wielkości i przeznaczenia pomieszczeń. Dużym atutem naszej firmy jest szeroka oferta  krzeseł i foteli, umożliwiająca spełnienie wymagań każdego stanowiska pracy.

Jesteśmy Partnerem  renomowanych  fabryk, takich jak : Nowy Styl, BN Office Solution, Fabryka Mebli Biurowych MARO,  Meble Jarocin – Biura i Hotele, Biale , Sitag, Profi`m, Bejot.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym handlowcem, który szczegółowo przedstawi ofertę, jak również do odwiedzenia Salonu Ekspozycyjnego przy ul. Garażowej 4 w Warszawie.