Kategorie

Regulamin

Regulamin

1. Informacje ogólne

Właścicielem sklepu internetowego www.galeriakrzesel.pl jest firma Biuro Consult Karczmarz Kwiatkowski Sp. J. , ul. Garażowa 4, 02-651 Warszawa, NIP: 521-048-02-10, Regon: 012062457, konto bankowe: BOŚ SA 73 1540 1102 2001 5701 0849 0001

Złożenie zamówienia w sklepie www.galeriakrzesel.pl oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.

Sklep realizuje zamówienia na terenie całej Polski.
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie internetowym www.galeriakrzesel.pl są fabrycznie nowe i posiadają wszystkie wymagane atesty.

Sklep prowadzi sprzedaż produktów wyłącznie podmiotom gospodarczym posiadajacym numer regon oraz urzędom państwowym i administracji publicznej. Nie prowadzi sprzedazy dla osób indywidualnych.

2. Ceny i system rabatowy

Ceny, które są podane przy produktach są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
Do każdego zamówienia stosujemy indywidualny i bardzo atrakcyjny system rabatowy.

3. Termin realizacji zamówień

Po złożeniu zamówienia w jak najkrótszym czasie skontaktujemy się z Państwem w celu jego potwierdzenia i ustalenia warunków dostawy.
Termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 15 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia. Uzależnione to jest od dostępności konkretnych modeli krzeseł i foteli. O wstępnym terminie realizacji poinformujemy Państwa w ciągu 24 godzin.

4. Czas i koszt dostawy

Dostawy realizowane są w przeciągu 24 godzin od momentu potwierdzenia wysyłki towaru do klienta. Krzesła i fotele dostarczane są bezpłatnie na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej, niezależnie od wielkość zamówienia.

5. Formy płatności

Ustalamy je indywidualnie przy składaniu zamówienia. Jest możliwość zapłaty przy dostawie towaru, wpłaty należności przed dostawą, jak również otrzymania odroczonego termin płatności.

6. Gwarancja

Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym www.galeriakrzesel.pl objęte są gwarancją producenta. Warunki gwarancji określone są w karcie gwarancyjnej dołączonej do każdego produktu. Do zgłoszenia ewentualnej reklamacji  konieczny jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon), który dołączany jest do przesyłki. Reklamacje z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie przyjmowane będą jeśli przy odbiorze towaru spisany zostanie protokół szkodowy i będzie on podpisany przez Odbiorcę oraz Kuriera. Wszelkie zgłoszenia reklamacyjne należy składać pisemnie faksem lub e-mail-em.
Prezentowane w sklepie internetowym kolory obić i wykończeń mogą różnić się od rzeczywistych, nie jest to jednak podstawą do reklamacji lub zwrotu towaru.

7. Odstąpienie od umowy

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami) o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, kupujący może odstąpić od umowy i zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Produkt musi być nieużywany, bez uszkodzeń i posiadać oryginalne opakowanie. Do zwracanego produktu należy dołączyć oryginał faktury VAT lub paragon fiskalny. Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta. Rozliczenie należności za zwrócony towar sklep www.galeriakrzesel.pl zobowiązuje się dokonać w ciągu 14 dni od daty przyjęcia zwrotu przelewem na rachunek klienta. Prawo to nie przysługuje podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.

8. Polityka prywatności

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Kupujący natomiast wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych przez sklep internetowy www.galeriakrzesel.pl w celach marketingowych i ewidencyjnych.

Państwa dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim i służą jedynie do należytej realizacji zamówień i komunikacji między sklepem www.galeriakrzesel.pl a Państwem.

9. Postanowienia końcowe

Produkty przedstawione w sklepie internetowym www.galeriakrzesel.pl nie stanową oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 543. Sklep internetowy www.galeriakrzesel.pl zastrzega sobie prawo do zmian i ewentualnych błędów.